У нашому магазині діє акція на лідокаїну гідрохлорид

У нашому магазині діє акція на лідокаїну гідрохлорид

Лідокаїну гідрохлорид недорого можна придбати зі знижкою 5% в нашому магазині "Біолайн".

Він являє з себе антиаритмічний засіб класу IB, місцевий анестетик, похідне ацетанилида. Володіє мембраностабілізуючою активністю. Викликає блокаду натрієвих каналів збудливих мембран нейронів і мембран кардіоміоцитів.

Лідокаїну гідрохлорид зменшує тривалість потенціалу дії та ефективного рефрактерного періоду у волокнах Пуркіньє, пригнічує автоматизм їх. При цьому лідокаїн пригнічує електричну активність деполяризованих, аритмогенних ділянок, але мінімально впливає на електричну активність нормальних тканин. При застосуванні в середніх терапевтичних дозах практично не впливає на скоротність міокарда і не уповільнює AV-провідність. При застосуванні як антиаритмічного засобу при в/в введенні початок дії через 45-90 с, тривалість - 10-20 хв; при в/м введенні початок дії через 5-15 хв, тривалість - 60-90 хв.

Застосовується лідокаїну гідрохлорид:
- в кардіологічній практиці для лікування і профілактики шлуночкових аритмій (екстрасистолія, тахікардія, миготіння, фібриляція), в т.ч. в гострому періоді інфаркту міокарда, при імплантації штучного водія ритму, при глікозидній інтоксикації, наркозі.
- для анестезії: термінальна, інфільтраційна, провідникова, спинномозкова (епідуральна) анестезія в хірургії, акушерстві та гінекології, урології, офтальмології, стоматології, оториноларингології; блокада периферичних нервів та нервових вузлів.

Будьте здорові!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create