Вітаміни

 
Вітаміни  мають  винятково  високу біологічну активність і потрібні організму в досить невеликих кількостях − від декількох мікрограмів до декількох десятків міліграмів у день. На нашому сайті Ви можете вітамін В2 купити, вітаміни А, С, Д, Е, Н2.
На відміну від  інших  харчових  речовин  вітаміни  не  є  пластичним  матеріалом  або джерелом енергії і приймають участь в обміні речовин головним чином як біокаталізатори. Крім  того, кожному вітаміну властива також специфічна функція в організмі. Все це робить вітаміни незаміннимими в життєдіяльності клітин. Соціально-економічні  умови,  що  змінилися,  з  особливою  гостротою підкреслили виняткову роль вітамінологічних знань і досвіду в житті людей. Індустріалізація  спричинила  за  собою  збільшення  частки  рафінованих  і консервованих продуктів у харчуванні, що володіють меншою вітамінною цінністю. Наприклад, при виготовленні борошна вищих сортів втрачається з висівками до 80−90 % всіх вітамінів. На  відміну  від  наших  предків  у  сучасної  людини  різко  знизилися енерговитрати, що, в свою чергу, призвело до зменшення обсягу споживаної їжі.  Однак  щоб  отримати  необхідну  добову  кількість  вітамінів,  цей  обсяг повинний  бути  значним.  Наприклад,  для  задоволення  добової  потреби організму в вітаміні В1 потрібно з’їдати більше 1 кг житнього хліба в день. Найважливішою  причиною  дефіциту  вітамінів  залишається  невисокий прожитковий мінімум певної частини населення країни, через що страждає якість харчування. Тому, якщо вітамінів, спожитих з їжею недостатньо, їх кількість варто компенсувати вітамінами у їх чистому вигляді.
 
 
 
 
 
У нашому інтернет-магазині ви зможете купити вітаміни А, С, Д, Е, вітамін В2 (рибофлавін), вітамін В12, вітамін Н2 (біотин), сухі вітаміни та ін. Наша компанія пропонує якісні вітаміни за вигідною ціною. Зробити замовлення вітамінів можна на нашому сайті.
 

Фільтр

Показати з ціною
від

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create