Вітамін В6 (піридоксин)

Вітамін В6 (піридоксин)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 02146610
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Опис Вітамін В6 (піридоксин)

Вітамін В6 (піридоксин) солянокислий фарм.

Піридоксин - загальна назва групи речовин, що володіють активністю вітаміну В6, до якої належать піридоксол, піридоксаль і піридоксамін.

Хімічна природа вітаміну В6 і його властивості
Речовини групи вітаміну В6 за своєю хімічною природою є похідними піридину. Одне з них - піридоксол - біла кристалічна речовина, добре розчинна у воді і спирті.
Піридоксол стійкий по відношенню до кислот і лугів, але легко руйнується під впливом світла при рН 6,8.

Вміст вітаміну В6 в харчових продуктах і потреба в ньому
Вітамін В6 вельми поширений в продуктах як тваринного, так і рослинного походження. Особливо багаті ним рисові висівки, а також зародки пшениці, боби, дріжджі, а з тварин продуктів - бруньки, печінка і м'язи.
Потреба людини в цьому вітаміні точно не встановлена, але при деяких формах дерматитів, що не піддаються лікуванню вітаміном В5 або іншими вітамінами, внутрішньовенне введення 10-100 мг піридоксину давало позитивний лікувальний ефект. Припускають, що потреба організму людини в цьому вітаміні становить приблизно 2 мг в день.
У людини недостатність вітаміну В6 частіше за все виникає внаслідок тривалого прийому сульфаніламідів або антибіотиків - левоміцетину, біоміцину, що пригнічують зростання кишкових мікробів, в нормі синтезуючих піридоксин в кількостях, достатніх для часткового покриття потреби в ньому організму людини.

Роль вітаміну В6 в обміні речовин
Два похідних піридоксола - піридоксаль і піридоксамін - відіграють важливу роль в обміні амінокислот. Фосфорильований піридоксаль бере участь в реакції переамінування - перенесенні аміногрупи з амінокислоти на кетокислоту.
Крім того, було показано, що фосфопіридоксаль є коферментом декарбоксилаз деяких амінокислот. Таким чином, дві реакції азотистого обміну: переамінування і декарбоксилування амінокислот здійснюються за допомогою однієї і тієї ж коферментної групи, що утворюється в організмі з вітаміну В6. Далі встановлено, що фосфопиридоксаль грає коферментну роль перетворення триптофану, яке, мабуть, і веде до біосинтезу нікотинової кислоти, а також в перетвореннях ряду інших амінокислот.

Безпосередню роль відіграє вітамін В6 в синтезі складних білків хромопротеїдів, які входять до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, каталази. При нестачі вітаміну В6 порушуються процеси синтезу і перетворення багатьох сполук, змінюється співвідношення білкових фракцій у сироватці крові - значно знижується вміст глобулінів, знижуються захисні функції організму.

Країна виробник - Китай


Компанія "Біолайн" реалізує сировину для фармацевтичної та харчової промисловості, фармакології, косметології та ветеренарії.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити: вітамін А, С, Е, вітаміни групи В, ланолін, екстракт солодкового кореня, карбопол, парафін, сірку змелене, ментол і багато іншого.

Для отримання детальної інформації по товару звертайтесь за контактним номером.

Товари з рубрики - Вітаміни

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create