Вітамін В2 (рибофлавін)

Вітамін В2 (рибофлавін)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 02146605
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Опис Вітамін В2 (рибофлавін)

Вітамін В2 (рибофлавін)

Авітаміноз В2
При відсутності вітаміну В2 спостерігається зупинка росту тварин. Нерідко при цьому авітамінозі відзначається також випадання волосся у людини і вовни у тварин. Дуже важливою ознакою авітамінозу B2 слід визнати захворювання очей: спочатку відзначається легка стомлюваність очі, а потім запалення очного яблука. При цьому спостерігається інтенсивна васкуляризація, кератит (запалення рогівки) і наступає потім катаракта - помутніння кришталика.
У людей дуже часто спостерігається також запальне ураження слизових оболонок ротової порожнини і губ, а також прилеглих ділянок шкіри, що призводить до утворення поверхневих тріщин. У дослідах на мавпах було встановлено, що вітамін В2 бере певну участь в утворенні гемоглобіну. У відповідності з цим при авітамінозі вітаміну В2 нерідко має місце розвиток анемії. У тварин спостерігається також патологічне зміна нервової системи (дегенерація мієлінової оболонки та ін), нерідко супроводжуються паралічем кінцівок. Всі зазначені ознаки захворювання незабаром зникають після прийому вітаміну В2.

Хімічна природа і властивості вітаміну В2
З'ясуванню структури вітаміну В2 допомогло спостереження, що всі активно діючі на зростання препарати мали жовте забарвлення і жовто-зеленою флуоресценцією. З'ясувалося, що між інтенсивністю зазначеної забарвлення і стимулюючою дією препарата на зростання в певних умовах є паралелізм.
Речовина із жовто-зеленою флуоресценцією, розчинна у воді, виявилася вельми поширеною в природі; вона відноситься до групи природних пігментів, відомих під назвою флавинов. До них належить, наприклад, флавін молока (лактофлавін). Лактофлавин вдалося виділити в хімічно чистому вигляді і довести його тотожність з вітаміном В2.
Вітамін В2 - жовта кристалічна речовина, добре розчинна у воді, разрушающееся при опроміненні ультрафіолетовими променями з утворенням біологічно неактивних з'єднань (люмифлавин в лужному середовищі і люмихром в нейтральній або кислій).
Вітамін В2 являє собою метилированное похідне изоаллоксазина, до якого в положенні 9 приєднаний спирт рибитол; тому вітамін В2 часто називають рибофлавіном, тобто флавином (жовтим пігментом), до якого приєднано пятиатомный спирт рибитол.
Наявність активних подвійних зв'язків в циклічній структурі рибофлавіну обумовлює деякі хімічні реакції, лежачі в основі його біологічної дії. Приєднуючи водень по місцю подвійних зв'язків, забарвлений рибофлавін легко перетворюється в безбарвне лейкоз'єднання. Останнє, віддаючи при відповідних умовах водень, знов переходить в рибофлавін, купуючи забарвлення. Таким чином, хімічні особливості будови вітаміну В2 і зумовлені цією будовою властивості зумовлюють можливість участі вітаміну В2 в окислювально-відновних процесах.

Країна виробник - Китай


Компанія "Біолайн" реалізує сировину для фармацевтичної та харчової промисловості, фармакології, косметології та ветеренарії.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити: вітамін А, С, Е, вітаміни групи В, ланолін, екстракт солодкового кореня, карбопол, парафін, сірку змелене, ментол і багато іншого.

Для отримання детальної інформації по товару звертайтесь за контактним номером.

Товари з рубрики - Вітаміни

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create