Вітамін В12

Вітамін В12
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 02146602
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Опис Вітамін В12

Вітамін В12 виділений з печінки в кристалічному вигляді. До його складу входить 4,5% кобальту. Це єдиний вітамін з усіх відомих у даний час, який містить у своїй молекулі координаційно пов'язаний з атомами азоту метал (кобальт).

Вітамін В12 містить цианогрупу, координаційно пов'язану з кобальтом, і тому називається ціанокобаламіном. 3 мг ціанокобаламіну достатньо, щоб викликати у хворих злоякісною анемією сильну реакцію кісткового мозку. Лікувальна ефективність кобаламіну добре встановлена не тільки при злоякісній анемії, але і при деяких інших формах анемії. Пероральне застосування вітаміну В12 вимагає приблизно в 100 разів більшої дози.

Вітамін В12 синтезується різними мікробами, у тому числі мікробами, що населяють кишечник людини. З тваринних продуктів печінка рогатої худоби і курчат володіє найбільшою концентрацією вітаміну В12 (до 50 мкг на 100 г продукту).

Застосування препаратів вітаміну В12 з лікувальною метою виявило цікаву особливість: вітамін В12 має антианемічну дію при злоякісному недокрів'ї тільки в тому випадку, якщо його вводять парентерально, і, навпаки, він малоактивний при застосуванні через рот. Однак якщо давати вітамін В12 в поєднанні з нейтралізованим нормальним шлунковим соком (який сам по собі бездіяльність), то спостерігається хороший ефект.

Вважають, що у здорових людей шлунковий сік містить білок - мукопротеїди транскоррин - «внутрішній чинник Касла, який сполучається з вітаміном В12 («зовнішній чинник»), утворюючи новий, складний білок. Вітамін В12, пов'язаний в такому білковому комплексі, може успішно всмоктуватися з кишечника. При відсутності «внутрішнього чинника» всмоктування вітаміну В12 різко порушується. У хворих злоякісною анемією в шлунковому соку відсутній транскоррин, необхідний для утворення комплексу з вітаміном В12.
У цьому випадку всмоктування вітаміну В12 порушується, зменшується кількість вітаміну, що надходить в організм, і таким шляхом виникає стан авітамінозу. Перніціозна анемія хоч і є авітаміноз, але виникає на грунті органічного захворювання шлунка - порушення секреції слизовою оболонкою шлунка «внутрішнього чинника» Касла.
Країна виробник - Китай


Компанія "Біолайн" реалізує сировину для фармацевтичної та харчової промисловості, фармакології, косметології та ветеренарії.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити: вітамін А, С, Е, вітаміни групи В, ланолін, екстракт солодкового кореня, карбопол, парафін, сірку змелене, ментол і багато іншого.

Для отримання детальної інформації по товару звертайтесь за контактним номером.

Товари з рубрики - Вітаміни

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create