Метронідазол субстанція

Метронідазол субстанція
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 02146334
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Характеристики

Фасовка   від 100 г до 25 кг

Опис Метронідазол субстанція

Метронідазол субстанція - протимікробний, антибактеріальний, протипротозійний, трихомонацидний, противиразковий, антиалкогольний засіб.

Нітрогрупа молекули, що є акцептором електронів, вбудовується в дихальний ланцюг найпростіших та анаеробів (конкурує з электронтранспортуючими білками - флавопротеїнами та ін), що порушує дихальні процеси та викликає загибель клітин. Крім того, у деяких видів анаеробів має здатність пригнічувати синтез ДНК і викликати її деградацію.

Після прийому всередину швидко і повно всмоктується з травного тракту (біодоступність-не менше 80%). Cmax досягається через 1-3 год і становить від 6 до 40 мкг/мл залежно від дози. Зв'язування з білками плазми незначне - 10-20%. Добре проникає в тканини і рідини організму, створюючи бактерицидні концентрації у слині, сім'яній рідині, вагінальному секреті; проникає через ГЕБ і плацентарні бар'єри, секретується в грудне молоко. В організмі метаболізується приблизно 30-60% метронідазолу шляхом гідроксилювання, окислення бокового ланцюга та кон'югації з глюкуроновою кислотою з утворенням неактивних і активного (2-оксиметронидазол) метаболітів. Основний метаболіт також має протипротозойну та протимікробну дію. T1/2 при нормальній функції печінки - 8 год (від 6 до 12 год), при алкогольному ураженні печінки - 18 год (10-29 год), у немовлят, народжених при терміні вагітності 28-30 тижнів - приблизно 75 год; 32-35 тижнів - 35 год; 36-40 тижнів - 25 ч. Екскретується нирками 60-80% прийнятої дози (20% у незміненому вигляді) та через кишечник (6-15%). Нирковий кліренс становить 10,2 мл/хв. У хворих з порушенням функції нирок після повторного введення може спостерігатися кумулювання метронідазолу в сироватці крові (тому у хворих з тяжкою нирковою недостатністю частоту прийому слід зменшувати). Метронідазол та основні метаболіти швидко видаляються із крові при гемодіалізі (T1/2 скорочується до 2,6 год). При перитонеальному діалізі виводиться нирками в незначних кількостях.

Активний щодо Trichomonas vaginalis, Entamoeba histolytica, Gardnerella vaginalis, Giardia intestinalis, Lamblia spp.; анаеробних грамнегативних мікроорганізмів: Bacteroides spp. (в т.ч. B. fragilis, B. distasonis, B. ovatus, B. thetaiotaomicron, B. vulgatus), Fusobacterium spp., Veillonella sрр., Prevotella (P. bivia, P. buccae, P. disiens); анаеробних грампозитивних паличок: Clostridium spp., Eubacterium spp.; анаеробних грампозитивних коків: Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp. Трихомонацидное дія (загибель 99% вищенаведених найпростіших) спостерігається при концентрації препарату 2,5 мкг/мл протягом 24 год. Для анаеробних мікроорганізмів МПК90 становить 8 мкг/мл У поєднанні з амоксициліном виявляє активність стосовно Helicobacter pylori (амоксицилін пригнічує розвиток резистентності до метронідазолу).

При призначенні людям, що страждають хронічним алкоголізмом, формує у них відразу до алкоголю (спричиняє антабусподібний синдром).

Фасовка - від 1 кг


Компанія "Біолайн" реалізує сировину для фармацевтичної та харчової промисловості, фармакології, косметології та ветеренарії. У нашому інтернет-магазині ви можете купити: ланолін, пропіленгліколь, екстракт солодкового кореня, карбопол, парафін, сірку змелену, ментол і багато іншого.
Для отримання детальної інформації по товару звертайтесь за контактним номером.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create