Лідокаїну гідрохлорид

Лідокаїну гідрохлорид
5%
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 02146326
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Опис Лідокаїну гідрохлорид

Лідокаїну гідрохлорид являє з себе антиаритмічний засіб класу IB, місцевий анестетик, похідне ацетанилида. Володіє мембраностабілізуючою активністю. Викликає блокаду натрієвих каналів збудливих мембран нейронів і мембран кардіоміоцитів.

Лідокаїну гідрохлорид зменшує тривалість потенціалу дії та ефективного рефрактерного періоду у волокнах Пуркіньє, пригнічує автоматизм їх. При цьому лідокаїн пригнічує електричну активність деполяризованих, аритмогенних ділянок, але мінімально впливає на електричну активність нормальних тканин. При застосуванні в середніх терапевтичних дозах практично не впливає на скоротність міокарда і не уповільнює AV-провідність. При застосуванні як антиаритмічного засобу при в/в введенні початок дії через 45-90 с, тривалість - 10-20 хв; при в/м введенні початок дії через 5-15 хв, тривалість - 60-90 хв.

Викликає всі види місцевої анестезії: термінальну, инфільтраційну, провідникову.

Застосовується лідокаїну гідрохлорид:
- в кардіологічній практиці для лікування і профілактики шлуночкових аритмій (екстрасистолія, тахікардія, миготіння, фібриляція), в т.ч. в гострому періоді інфаркту міокарда, при імплантації штучного водія ритму, при глікозидній інтоксикації, наркозі.
- для анестезії: термінальна, інфільтраційна, провідникова, спинномозкова (епідуральна) анестезія в хірургії, акушерстві та гінекології, урології, офтальмології, стоматології, оториноларингології; блокада периферичних нервів та нервових вузлів.

Країна виробник - Китай
Фасовка - 1 кг


Компанія "Біолайн" реалізує сировину для фармацевтичної та харчової промисловості, фармакології, косметології та ветеренарії. У нашому інтернет-магазині ви можете купити: ланолін, пропіленгліколь, екстракт солодкового кореня, карбопол, парафін, сірку змелену, ментол і багато іншого.
Для отримання детальної інформації по товару звертайтесь за контактним номером.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create