Альбендазол субстанція

Альбендазол субстанція
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 02146314
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Характеристики

Фасовка   від 100 г до 25 кг
Форма выпуска   порошок

Опис Альбендазол субстанція

Альбендазол субстанція - антигельмінтний засіб, що володіє активністю також відносно патогенних найпростіших. Діє на кишкові та тканинні форми паразитів; активний відносно яєць, личинок і дорослих гельмінтів. Антигельмінтна дія альбендазолу зумовлена пригніченням полімеризації тубуліну, що призводить до порушення метаболізму та загибелі гельмінтів.

Альбендазол активний відносно кишкових паразитів, включаючи нематоди - Ascaris lumbricoides, Тrichuris trichiura, Enterobius vermicularis, Ancylostoma duodenale, Necator americanus, Strongyloides stercoralis, Cutaneous Larva Migrans; цестоди - Hymenolepsis nаnа (карликовий ціп'як), Таепіа solium (свинячий ціп'як), Taenia saginata (бичачий ціп'як); трематоди - Opisthorchis viverrini, Clonorchis sinensis; найпростіші - Giardia lamblia.

Альбендазол активний відносно тканинних паразитів, включаючи цистний ехінококоз і альвеолярний ехінококоз, що спричиняються інвазією Echinococcus granulosus та Echinococcus multilocularis відповідно.

Ефективний при лікуванні нейроцистицеркозу, спричиненого інвазією личинок свинячого ціп'яка T. solium, капіляріозу, спричиненого Capillaria philippinensis, і гнатостомозу, що викликається інвазією Gnathostoma spinigerum. Альбендазол знищує цисти або значно зменшує їх розміри у пацієнтів з гранулярним ехінококозом. Після лікування альбендазолом кількість нежиттєздатних цист збільшується до 90% порівняно з 10% у хворих, що не отримували лікування. Після застосування альбендазолу при цистах, викликаних Echinococcus multilocularis, повне лікування відзначали у меншої частини пацієнтів, у більшості - покращення або стабілізації захворювання.

При пероральному введенні альбендазол слабо абсорбується (менше 5%). Одночасний прийом жирної їжі приблизно у 5 разів збільшує абсорбцію препарату. Швидко метаболізується у печінці під час первинного проходження. Основний метаболіт - сульфат альбендазолу зберігає половину фармакологічної активності вихідної речовини. Період напіввиведення альбендазолу становить 8,5 год. Сульфат альбендазолу та його метаболіти в основному виводяться з жовчю, і тільки невелика їх частина - з сечею. Встановлено, що після тривалого введення препарату у високих дозах елімінація його з цист триває кілька тижнів.

Країна виробник - Китай
Фасовка - від 1 кг


Компанія "Біолайн" реалізує сировину для фармацевтичної та харчової промисловості, фармакології, косметології та ветеренарії. У нашому інтернет-магазині ви можете купити: ланолін, пропіленгліколь, екстракт солодкового кореня, карбопол, парафін, сірку змелену, ментол і багато іншого.
Для отримання детальної інформації по товару звертайтесь за контактним номером.

З цим товаром також купують

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create