Альбендазол субстанція

Альбендазол субстанція
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M9798608
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Опис Альбендазол субстанція

Антигельмінтний засіб, що володіє активністю також відносно патогенних найпростіших. Діє на кишкові та тканинні форми паразитів; активний відносно яєць, личинок і дорослих гельмінтів. Протиглистна дія альбендазолу є результатом пригнічення полімеризації тубуліну, що призводить до порушення метаболізму та загибелі гельмінтів.

Альбендазол активний відносно кишкових паразитів, включаючи нематоди - Ascaris lumbricoides, Тrichuris trichiura, Enterobius vermicularis, Ancylostoma duodenale, Necator americanus, Strongyloides stercoralis, Cutaneous Larva Migrans; цестоди - Hymenolepsis nаnа (карликовий ціп'як), Тaenia solium (свинячий ціп'як), Taenia saginata (бичачий ціп'як); трематоди - Opisthorchis viverrini, Clonorchis sinensis; найпростіші - Giardia lamblia.

Альбендазол активний відносно тканинних паразитів, включаючи цистний ехінококоз і альвеолярний ехінококоз, що викликаються інвазією Echinococcus granulosus та Echinococcus multilocularis відповідно. Ефективний при лікуванні нейроцистицеркозу, що викликається інвазією личинок свинячого ціп'яка Т. solium, капіляріозу, що викликається Capillaria philippinensis, і гнатостомозу, що викликається інвазією Gnathostoma spinigerum. Альбендазол знищує цисти або значно зменшує їх розміри у пацієнтів з гранулярним ехінококозом. Після лікування альбендазолом кількість нежиттєздатних цист збільшується до 90% в порівнянні з 10% у хворих, які не отримували лікування. Після застосування альбендазолу при цистах, викликаних Echinococcus multilocularis, повне лікування відзначали у меншої частини пацієнтів, у більшості - поліпшення або стабілізацію захворювання.

При пероральному введенні альбендазол абсорбується слабко (менше 5%). Одночасний прийом жирної їжі приблизно у 5 разів збільшує абсорбцію препарату. Швидко метаболізується в печінці під час первинного проходження. Основний метаболіт - сульфат альбендазолу зберігає половину фармакологічної активності вихідної речовини. Період напіввиведення альбендазолу становить 8,5 год. Сульфат альбендазолу та його метаболіти в основному виводяться з жовчю, і тільки невелика їх частина - з сечею. Встановлено, що після тривалого введення високих дозах елімінація його з цист триває кілька тижнів.

Купити альбендазол субстанцію можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інші товари з розділу "Субстанції фармацевтичні", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create