Метронідазол

Метронідазол
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M8637784
 
Способи оплати: За домовленістю, Готівкою, Безготівковий, наложений платіж
Способи доставки: Доставка по Україні

Опис Метронідазол

Протимікробне, антибактеріальне, протипротозойне, трихомонацидне, противиразкове, антиалкогольне.

Нітрогрупа молекули, що є акцептором електронів, вбудовується в дихальний ланцюг найпростіших та анаеробів (конкурує з електронтранспортуючими білками - флавопротеїнами і ін.), що порушує дихальні процеси і спричиняє загибель клітин. Крім того, у деяких видів анаеробів має здатність пригнічувати синтез ДНК і викликати її деградацію.

Після прийому всередину швидко і повно всмоктується з шлунково-кишкового тракту (біодоступність не менше 80 %). Cmax досягається через 1-3 год і становить від 6 до 40 мкг/мл залежно від дози. Зв'язування з білками плазми незначне - 10-20 %. Добре проникає в тканини і рідини організму, створюючи бактерицидні концентрації в слині, спермі, вагінальному секреті; проникає через гематоенцефалічний бар'єр і плацентарний бар'єри, секретується в грудне молоко. В організмі метаболізується близько 30-60 % метронідазолу шляхом гідроксилювання, окислення бічного ланцюга і кон'югації з глюкуроновою кислотою з утворенням неактивних і активного (2-оксиметронідазол) метаболітів. Основний метаболіт також чинить протипротозойну і протимікробну дію. T1/2 при нормальній функції печінки - 8 год. (від 6 до 12 год.), при алкогольному ураженні печінки - 18 год. (10-29 год.), у новонароджених, які народилися при терміні вагітності 28-30 тижнів, - приблизно 75 год.; 32-35 тижнів - 35 год.; 36-40 тижнів - 25 год. Виводиться нирками 60-80 % прийнятої дози (20 % в незміненому вигляді) і через кишечник (6-15 %). Нирковий кліренс становить 10,2 мл/хв. У хворих з порушенням функції нирок після повторного введення може спостерігатися кумулювання метронідазолу в сироватці крові (тому у хворих з тяжкою нирковою недостатністю частоту прийому слід зменшувати). Метронідазол і основні метаболіти швидко видаляються з крові при гемодіалізі (T1/2 скорочується до 2,6 годин). При діалізі виводиться нирками в незначних кількостях.

Активний щодо Trichomonas vaginalis, Entamoeba histolytica, Gardnerella vaginalis, Giardia intestinalis, Lamblia spp.; анаеробних грамнегативних мікроорганізмів: Bacteroides spp. (зокрема B. fragilis, B. distasonis, B. ovatus, B. thetaiotaomicron, B. vulgatus), Fusobacterium spp., Veillonella sрр., Prevotella (P. bivia, P. buccae, P. disiens); анаеробних грампозитивних паличок: Clostridium spp., Eubacterium spp.; анаеробних коків: Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp. Трихомонацидна дія (загибель 99 % наведених вище найпростіших) спостерігається при концентрації препарату 2,5 мкг/мл протягом 24 год. Для анаеробних мікроорганізмів МПК90 становить 8 мкг/мл. У поєднанні з амоксициліном виявляє активність щодо Helicobacter pylori (амоксицилін пригнічує розвиток резистентності до метронідазолу).

При призначенні людям, що страждають на хронічний алкоголізм, формує у них відразу до алкоголю (викликає антабусподібний синдром).

Характеристики
Фасовка: від 1 кг

Купити метронідазол субстанцію можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інші товари з розділу "Ветеринарія", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ «БІОЛАЙН». Сировина для косметики, фармацевтики, ветеринарії
(основний офіс)

84500, Україна, Донецька, Бахмут, вул. Широка, будинок 4, офіс .
  • +38 (050) 959 16 XX

Офіційний сайт

Сайт компанії Біолайн

Сайт компанії Біолайн

 
 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create