Вплив кофеїну на організм людини та чому варто вживати порошкоподібний

Почувши про шкідливий вплив кофеїну на організм, люди намагаються замінити каву чи інші продукти, де він міститься альтернативними напоями. Та останнім часом усе більше наукових досліджень, навпаки, захищають кофеїн і все частіше говорять саме про його  користь для організму. Окрім очевидних – бадьорість і висока концентрація – є й інші переваги, які ховаються за міфами про кофеїн. Наш інтернет-магазин «Біолайн» пропонує Вам купити кофеїн оптом і в роздріб за оптимальною ціною. Після прочитання деяких відомостей, ми впевнені, що Ви захочете придбати кофеїн у нас, адже якісний кофеїн бгаготворно діє на організм людини.  

Призначення кофеїну:

  • при інфекційних та інших захворюваннях, що супроводжуються пригніченням ЦНС та серцево-судинної системи (гостра серцева недостатність),
  • пригніченні дихання, асфіксії, отруєнні наркотиками, іншими речовинами, що пригнічують ЦНС,
  • астенічному синдромі, мігрені, спазмах судин головного мозку; для підвищення розумової та фізичної працездатності, усунення сонливості.
  • у дітей — при енурезі.

Продукти,в яких міститься кофеїн:

  1. 2. У чорному та молочному
  2. 3. Мате - це рослина, чиї листи використовують для виготовлення чаю.
  3. 4. Гуарана - ще одна кофеїновмісна рослина, яке виглядає як ліана, а плоди нагадують горіх фундук, всередині яких знаходиться чорні насіння, в яких і міститься кофеїн
  4. 5. Кофеїн може містяться і в пиві. Деякі сорти цього напою роблять на основі насіння гуарани або з додаванням екстракту женьшеню, де міститься кофеїн.
  5. 6. Велика кількість кофеїну в усіх енергетичних напоях. Саме тому їх не рекомендують вживати дітям. У одній баночці може міститися до 40 мг кофеїну, а в доповненні з величезною кількістю цукру, такі напої просто убивчі для травної системи.
  6. 7. Улюблений напій багатьох дітей і дорослих какао теж входить в список продуктів з високим вмістом кофеїну

Деякі з цих продуктів, як Ви помітили, є практично недоступними в наших краях. А якщо у нас і є можливість придбати їх – часте споживання їх не найкраще позначиться на нашому здоров’ї. При цьому не варто відносити ймовірні побічні ефекти від занадто великого вживання кави, шоколаду чи інших продуктів до самого кофеїну. Радимо Вам не ризикувати і придбати порошкопобідний кофеїн у чистому вигляді і самостійно його дозувати. А купити його можна недорого в нашому інтерет-магазині «Біолайн».  А ціна в нашому магазині на цей продукт цілком прийнятна та доступна кожному.

Купити кофеїн буде відмінним рішенням для людей, які ведуть активний спосіб життя та прагнуть багато встигнути. Кофеїн бадьорить, а це, безсумнівно, важливо для сучасних людей. Ефективність препарату підтверджують численні відгуки про прошкоподібний кофеїн.

Придбайте цей продукт у "Біолайні" і Ви не залишитеся розчаровані!Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам.