У чому користь екстракту зеленого чаю?

На Сході зелений чай вважається панацеєю від усіх хвороб., починаючи з лікування ожиріння, закінчуючи попередженням раку або хвороби Альцгеймера. Звичайно, з медичної точки зору, це досить нераціонально, проте наші фахівці не заперечують, що зелений чай або сухий екстракт зеленого чаю має позитивний вплив на організм.

До вибору екстракту зеленого чаю потрібно поставитись зі всією серйозністю, оскільки на сьогоднішній день є величезна кількість варіантів місця купівлі. Ми рекомендуємо здійснювати покупки лише у перевірених посередників. ТОВ "Біолайн" займається продажем лише сертифікованої продукції.

Дослідження, які описують корисні властивості зеленого чаю, не дають однозначної відповіді  про оптимальну добову норму вживання. Деякі рекомендують пити тільки горнятко в день, інші радять пити навіть 5 або більше горнят на день. Оптимальна доза також варіюється в залежності від результатів, яких ви хочете досягти, і від симптомів захворювання, які вам необхідно полегшити.

Ще у Давньому Китаї зелений чай славився своїми корисними властивостями, але отримувати з чайного листя 100% корисних елементів вчені навчилися лише у XX ст., втіливши в життя технологію отримання екстракту зеленого чаю. Сьогодні екстракт застосовується в косметології, фармакології, дієтології та спорті.

Витяжка з чаю - біологічна добавка, що містить:

  • вітамін С (концентрація у 2 рази вища, ніж у чорному чаї), групи В, К, Р;
  • чайні кофеїни – теїни;
  • дубильні речовини – таніни (концентрація – до 20%);
  • білкові компоненти – амінокислоти, ферменти (25% у складі);
  • антиоксиданти, флавоноїди;
  • катехіни;
  • мікроелементи: йод, магній, залізо, калій, фосфор та інші.

Екстракт зеленого чаю уповільнює старіння клітин, виводить шлаки та вільні радикали, перешкоджає утворенню ракових клітин і злоякісних пухлин, зупиняє руйнацію колагенових волокон, що покращубть стан шкіри, волосся та нігтів, зменшує навантаження на серцевий м'яз, зміцнює кровоносні судини, нормалізує кровообіг, проявляє противірусну дію. У медицині екстракт зеленого чаю використовується для профілактики гепатиту С у пацієнтів с пересадженими донорськими органами.

У складі китайської косметики для догляду і навіть БАДів можна зустріти незвичайний інгредієнт - екстракт зеленого чаю. Косметологи не дарма рекомендують вмиватися вранці і ввечері міцно завареним чаєм. Він добре заспокоює і тонізує шкіру, допомагає позбутися висипань. А для звуження пор і вирівнювання тону обличчя спробуйте вранці протирати шкіру кубиком льоду зеленого чаю.

Зелений чай в основному безпечний для здорових дорослих людей, якщо його вживати в міру. Екстракт зеленого чаю, як правило, не викликає побічних ефектів навіть при пероральному прийомі на шкіру.

Однак, якщо ви перевищите рекомендовану дозу і перестараєтеся з питтям зеленого чаю, то можна очікувати побічні ефекти від кофеїну, теаніна і катехінів. Йдеться про деякі з наступних симптомів, таких як головний біль, нервовість, проблеми зі сном, блювота або печія, прискорене серцебиття.

Тому до споживання екстракту з зеленого чаю потрібно підходити з розумом. Будьте здорові!