Рідкий вітамін Е та сфера його застосування

Вітамін Е з давніх-давен вважається вітаміном здоров’я та краси, проте не так давно з’явилася інформація про його небезпечні властивості, які негативно можуть позначитися на стані здоров’я.

Інша назва цього вітаміну – токоферол, він є однією із базових речовин, без якої не може нормально функціонувати людина. Так якщо знижується концентрація цього вітаміну в організмі, то страждають всі основні системи та внутрішні органи.

Основне завдання вітаміну Е полягає у тому, щоб насичувати кров киснем задля захисту еритроцитів. Також він значно розріджує кров, у такий спосіб запобігаючи виникненню атеросклерозу та тромбів. Завдяки антиоксидантним властивостям він знижує ймовірність виникнення інфаркту та інших серцевих захворювань.

Корисні властивості вітаміну Е:

— покращує роботу репродуктивної системи;
— надає сили організму боротися з такими хворобами, як астма та діабет;
— не дозволяє перероджуватися клітинам у ракові;
— перешкоджає розвитку катаракти;
— знижує ймовірність виникнення хвороби Альцгеймера;
— нормалізує роботу підшлункової залози;
— підвищує витривалість при значних фізичних навантаженнях;
— дозволяє зберігати шкіру красивою та молодою, а також позитивно впливає на стан волосся – надає йому блиску, а нігтям – міцності.

Однак потрібно прислухатися до рекомендованого дозування від вашого лікаря, позаяк необхідно пам’ятати, що будь-які ліки перетворюються в отруту, якщо перевищувати дозування.

Застосовують вітамін Е і в косметології, зокрема, багато лосьйонів та кремів виготовляються на його основі. Також його рекомендують використовувати при вугрових висипах. Ще одним позитивним моментом є те, що цей вітамін здатен накопичуватися у жировій та м’язовій тканині, тому незначні коливання із його надходженням є нестрашними.

Придбати рідкий вітамін Е ви маєте можливість на сайті нашого інтернет-магазину «Біолайн». Ми працюємо по всій території України. Здійснюємо як роздрібний, так і оптовий продаж товарів. Уся продукція має відповідні сертифікати якості. Якщо після отримання замовлення ви виявили будь-які невідповідності або пошкодження, ми протягом 14 днів гарантовано повернемо гроші. Фасуємо товари у невеликі упаковки від 100 г. Якщо замовлення оплачено до 12 години, здійснюємо відправку в той же день. Доставку реалізуємо будь-якими зручними для вас транспортними компаніями. Чекаємо на ваші замовлення та будемо раді з вами співпрацювати.