Екстракт солодки: користь та шкода

Про ефективне використання солодки відомо вже не одне тисячоліття, на сьогодні ця рослина не лише отримала визнання серед шанувальників народних методів лікування, але й знайшла своє місце в традиційній медицині. Кожна аптека має в своєму арсеналі засоби на основі солодки, зокрема, доволі часто її використовують для лікування кашлю, проте це далеко не всі її корисні властивості. Ще одна назва цієї рослини – лакриця, виділяють два її основних види – уральська та гола. Основну медичну цінність становить не вся рослина, а лише коріння, довжина якого не менше 25 см.

Коріння цієї рослини містить надзвичайно багато корисних речовин, зокрема, мінеральні солі, пектин, глюкозу, сахарозу, гліциризин, аспаргін та чимало інших важливих складників. Такий склад дозволяє використовувати солодку для лікування запалення нирок, оскільки майже не відрізняється від гормонів надниркових залоз. Також вона дуже допомагає у загоєнні ран, знятті спазмів, зниженні температури тіла тощо. Ще у древньому Китаї використовували корінь солодки завдяки його здатності зберігати молодість та красу, адже засоби, виготовлені на його основі, істотно знижують рівень холестерину та підвищують імунітет.

Також здавна відомо про позитивний вплив цієї рослини на нервову систему людини – вона допомагає нормалізувати сон та підвищує працездатність. Перед тим як приймати ліки, відвари та чаї на основі солодки, необхідно проконсультуватися із лікарем, оскільки ця рослина має властивості, що можуть спровокувати аритмію серця та підвищений тиск через зниження кількості калію, що, власне, і провокує подібні проблеми.

Проте не тільки у медичних цілях використовують цю рослину – досить часто застосовують її і в харчовій галузі. Зокрема, з неї виготовляють цукор, сироп та екстракти. Особливу популярність на Заході мають лакричні цукерки. Також її доволі часто додають до пива, коли та квасу для утворення піни.

Екстракт солодки купити за вигідною ціною ви можете у нашому інтернет-магазині «Біолайн». Ми приймаємо замовлення по всій території України. Реалізуємо товари не тільки оптом, але й вроздріб. Якщо обсяг замовлення понад 25 кг – надаємо знижки. Доставку здійснюємо будь-якими зручними для вас перевізниками, як-от "Новою Поштою", "Делівері", "Автолюкс", "Ін-тайм" та ін. Уся продукція має відповідні сертифікати якості. Якщо вас не влаштовує товар, ми гарантуємо повернення коштів протягом 14 днів. Будемо раді з вами співпрацювати.