Сировина для косметики: що і як працює

Поговоримо про те, що таке наша шкіра і як працюють з нею інгредієнти, що входять до складу косметики. Усі косметичні засоби, в основному, працюють з епідермісом (зовнішнім шаром шкіри). Варто зазначити, що у шкіри дуже обмежена здатність вбирати в себе певні речовини, основні її функції можна визначити, як видільна, дотикова, терморегулююча і основна - захисна (від несприятливих чинників). Виходячи з цього, виробникам косметики варто знати, які процеси відбуваються в шкірі, як впливати на них і як доставляти необхідні речовини у дерму.

Компанія "Біолайн" пропонує виробникам косметики необхідну косметичну сировину різних виробників, яку можна купити і в роздріб (від 100 г), і великими (оптовими) партіями зі зручною системою оплати і доставки по Україні. Тут в одній компанії зібрані всі необхідні складові, що безумовно полегшує і оптимізує роботу виробників косметичних продуктів (немає необхідності збирати інгредієнти по крупицях).

Очищення шкіри і пілінг

Оскільки шкіра активно виділяє шлаки з організму, захищає від зовнішніх агресивних агентів, дуже важливим етапом по догляду за шкірою є її очищення. З якими завданнями на цьому етапі стикаються косметичні засоби? Відразу варто відзначити, що вони працюють на поверхні ліпідного шару (розташований відразу під епідермісом). Їхнім завданнями є, по-перше, прибрати продукти виділення шкірою, а по-друге, зберегти цей ліпідний шар, що особливо важливо для вікової шкіри.

Догляд за епідермісом

Тут складові косметичних засобів виконують таку дуже важливу функцію, як зволоження. Із цим завданням справляються так звані поверхневі креми. Розглянемо їхню стандартну формулу.

Як правило, цей косметичний засіб для догляду за шкірою включає в себе наступні складові: вода, емоленти, екстракти, ексклюзивні активні речовини, консерванти, емульгатори, купити які також можна в компанії "Біолайн".

Емоленти - це дуже важлива частина крему - жири, масла, які зволожують і пом'якшують шкіру, завдяки своїй здатності закріплюватися в роговому шарі, допомагають крему розподілятися по нашій шкірі і дозволяють активним речовинам туди проникати (у роговий шар). Вони надають шкірі шовковистості, гладкості та еластичності. Емульгатори забезпечують створення емульсій з рідин, які не змішуються між собою (наприклад, вода і масло). Консерванти продовжують життя косметиці, захищають її від бактерій.

Антивікові засоби

Для цих засобів характерно те, що інгредієнти працюють вже нижче епідермісу, здатні впливати на механізми, які відбуваються в шкірі, які її власне і створюють. Якщо молекула речовини має довгу молекулярну структуру, то їй важко пройти крізь епідерміс, а ось уже речовина з короткою молекулярною структурою легше проникає крізь нього і досягає фібропластів клітини. Таку роль часто виконують фітоестрагени (речовини, схожі за структурою на жіночі гормони, які, впливаючи на рецептори, дають сигнал організму, що йому необхідно починати виробляти колаген, еластин і фібропласти).

Щоб досягти певних результатів, пропонуємо співпрацю з компанією "Біолайн". Якщо вас цікавить детальніша інформація про продаж сировини для косметики, запрошуємо відвідати каталог товарів на сайті.