Стимулятор росту: ефективність використання

Те, що "Флавоміцин" сприяє поліпшенню перетравлення поживних речовин кормів, збільшенню енергії росту тварин і зниженню витрат корму і поживних речовин на одиницю продукції, стало зрозуміло після численних досліджень фахівців. Як правило, цей препарат призначається тваринам і сільськогосподарській птиці для прискорення росту, збільшення продуктивності, поліпшення засвоюваності кормів, для профілактики хвороб шлунково-кишкового тракту. Найчастіше "Флавоміцин" вже додається виробниками комбікормів відповідно до нормативів.

Розглянемо вплив "Флавоміціну" на одному з прикладів: вирощування поросят після відлучення від свиноматок. Мається на увазі період з 60 до 120 денного віку - це найвідповідальніший період в технології виробництва свинини, оскільки цей чинник уже сам по собі є стресовим для поросяти. Виявляється нервозність через відсутність матері, позбавлення материнського молока, перегрупування, зміни норми і типу годівлі.

Із метою зменшення негативного впливу відлучення часто використовують кормові антибіотики, до яких і відноситься "Флавоміцин". Його дія заснована на придушенні розвитку кишкової мікрофлори: грампозитивних мікроорганізмів в шлунково-кишковому тракті. Отже, "Флавоміцин", як уже було сказано, є кормовим антибіотиком нового покоління, таким собі стимулятором продуктивності не гормонального або хімічного, а саме ферментативного походження, що застосовується з метою профілактики розвитку патогенної мікрофлори кишківника.

Повернемося до експерименту з поросятами. В одній з ферм вони були розділені на три групи: контрольна та дві піддослідні. Кожна з них отримувала ферментативний антибіотик за певною схемою. Основним раціоном був комбікорм, що відповідав по якості і поживній цінності повнораціонному корму.

Виходячи з отриманих даних, було зроблено спостереження, що середньодобовий приріст маси у поросят був прямо пропорційний наявності в раціоні досліджуваної добавки. Аналізуючи результати, фахівці констатували позитивний вплив "Флавоміцину" на перетравність і використання протеїну, вуглеводів, сирої клітковини в кормі, що значно збільшувало енергію росту тварин. Також препарат безпечний для людини (забій на м'ясо дозволено за добу після його застосування).

Купити "Флавоміцін" (Китай) оптовими і роздрібними партіями (від 1 кг до 25 кг) пропонує компанія "Біолайн", яка реалізує сировину для фармакології, косметології та ветеринарії завжди на вигідних для покупця умовах.