Корінь солодки — ваше здоров'я в нормі!

Бронхіт, пневмонія, гіперацидний гастрит, пептична виразка шлунка і дванадцятипалої кишки: якщо щось з цього турбує вас, то вам обов'язково потрібно купити корінь солодки. Ця речовина допоможе вам значно покращити стан вашого здоров'я.

Солодку ще називають лакрицею. Це багаторічна трав'яниста рослина з довгими стеблами. Вони можуть досягати до 1,5 метра у висоту та мають довгі листки, фіолетові квіти і велике кореневище. Солодка цвіте з травня по липень, до вересня в неї утворюються бурі шкірясті плоди.

Ця рослина має хороші лікувальні властивості, які визнані й народною, й традиційною медициною. Сироп кореня солодки часто використовують для боротьби з кашлем та бронхітом. Він дуже ефективний у боротьбі з мокротою, а застосовувати його можна й дітям, і дорослим.

Корінь солодки також часто застосовують у вигляді відварів та настоянок для лікування запалення легень та хвороб шлунково-кишкового тракту. А ще такий відвар допоможе вам позбутися хронічної втоми, вовчаку, зниження тиску, екземи, тонзиліту, ревматичного артриту та хвороб печінки.

Дуже часто корінь солодки застосовують для лікування грибкових захворювань та лупи. Його також можна застосовувати для схуднення, він нормалізує обмін речовин, пригнічує тягу до солодкого та жирного. Також корінь солодки призначають хворим на діабет, адже вона здатна регулювати рівень цукру в крові.

Настої та відвари з цієї рослини також можна вживати для профілактики виразки шлунка, для зменшення болю в животі та печінці. Лакриця також володіє антиоксидальними властивостями, тому її також можна вживати для профілактики ракових захворювань. А чай з кореня солодки допомагає зменшити менструальні болі у жінок, якщо вживати його за два тижні до початку місячних.

Корінь лакриці позитивно впливає на гормональну систему, розріджує мокротиння, підвищує стійкість організму до дефіциту кисню, полегшує дихання при респіраторних захворюваннях. Рослина має жаропонижаючу і противірусною дію. Біофлавоноїди, що містяться в солодці, послаблюють біль у гладкій мускулатурі і зменшують секрецію шлункового соку. Крім того, солодка здатна пригнічувати активність найпростіших гельмінтів.

У наш час на основі солодки існує безліч лікарських препаратів. Завдяки різноманітним лікувальним властивостям він може застосовуватися для лікування широкого спектру захворювань.

Незважаючи на всі свої плюси, у лакриці є і протипоказання. Її не можна приймати дітям, які страждають ожирінням, підвищеним тиском, захворюваннями печінки і нирок, цукровим діабетом, які мають порушення водно-сольового балансу.